Kdo jsem a moje životní poslání

Jsem akreditovanou zdravotní sestrou a tuto profesi jsem vykonávala několik let. Také jsem dlouhou dobu pracovala jako medicínský reprezentant, takže téma lidského těla a zdraví je mi velmi blízké. Své letité znalosti a zkušenosti podtrhnuté dalším vzděláním v oblasti zdravého životního stylu teď zúročuji ve svém kurzu Proměnavždy.

Cítím, že lidé potřebují vést a pomoci s ucelením způsobu života. Teprve potom budou spokojeni i ve své mysli. Celková proměna je totiž jako orchestr. Nejsou to jen housle nebo jen klarinet, co ho tvoří. Stejně tak jako to není jen strava nebo jen pohyb, co vede k úspěšné transformaci. Těch nástrojů je hodně a je potřeba je naladit a sladit. Pak teprve se rozezní ta symfonie. A bude to hudba, která se Ti bude líbit. 


Jakými službami se pro mé zákazníky dále zabývám?

Vedení kurzů jógy

Tréninky jógy vyzdvihnou nejen Tvé tělo, páteř, klouby, ale i mysl a duši. Jóga patří k mým oblíbeným cvičením a s radostí provádím své zákaznice jejími základními principy.

Produkt Granola

Granola je velmi oblíbený produkt. Ta naše je unikátní - nepečená. Šetrná výroba zaručuje  cennost vše ingrediencí. Tento doplňek jídelníčků je to pravé při zdravém hubnutí. Tento produkt si zamilujete. Najdete ho na mém e-shopu společně s mnoha dalšími.

Poradenství

 S potěšením radím a s úspěchem vedu zákazníky intuicí a svým srdcem. Velkou odměnou jsou mi pak úsměvy na tvářích mých klientek. Vykouzlí je zjištění, že jejich optimální váha je trvalá, bez chybných diet, hladovění a jiných nezdravých postupů.

Cvičení

 Vedu lekce klasického cvičení ve studiu na žíněnkách. Zákazníci se při něm udržují v kondici a učí se správně dýchat. Toto cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny.

Online proměny

Po absolvování kurzu vědí zákazníci, jak správně jíst, daří se jim efektivně zhubnout, rozumí výborně fungování metabolismu a chápou potřeby svého těla. A tyto principy si osvojili navždy.

Crossfit

Životní styl, kde specifickým druhem tréninku udržujete respekt ke svému tělu. Snažíte se dosáhnout svých limitů. Tělo se u tohoto tréninku plně rozvíjí a využívá svého maximálního potenciálu.