Příběhy spokojených

Ahoj Jituško! 

Jsem tak nesmírně ráda, že jsem Tě úplně náhodou objevila na FCB a pak jsem Tě poznala. Moc mi ta tvoje proměna dala.

Žaneta V. 


Ahoj Jitko,

děkuji Ti za 6 fajn týdnů v kurzu proměny. Co jsem očekávala od online přeměny? Čekala jsem 8 hladových týdnů pod dohledem výživové poradkyně. Jsem ráda, že jsem se spletla :)  

Marcela K.

Krásný den,

proměna s Jituškou mi dala úplně jiný pohled na jídlo. Prošla jsem si mnoha dietami a stravovacími styly a teprve nyní jsem objevila díky Jitce něco, co je dle mého názoru celoživotně udržitelné a také podle mě není dieta, ale životní styl 

Monika Hamanová

Ahoj Jíťo,

zasílám můj příběh:

Celý život jsem se snažila hubnout a bojovala s váhou. Od Tebe vím, že boj není potřeba, stačí nastavit rovnováhu a ono to krásně funguje. Díky úžasné proměně jsem se zbavila velké závislosti na jídle a hlavně cukru!  

Monika Z.

Ahoj Jituško,

chtěla bych Ti moc poděkovat za program v proměně. Máš skvěle sestavený vyvážený jídelníček. Jídla jsou nenáročná na přípravu a z dostupných surovin. Díky jídelníčku jsem přišla na chuť např. avokádu.

Šárka

Ahoj Jituš,

z proměny mám skvělý pocit a jsem ráda, že jsem do ní šla. Nejen, že jsem měla úbytek 4,5 kg, ale také hodně cm, které jsou pro mě důležitější než kg. Přeměna je opravdu přeměna, protože mě nezměnila jen navenek, ale také uvnitř. Je to o celkové změně ke stravování.

Alena Váchalová